Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Dzisiaj jest: wtorek, 24 kwietnia 2018r.
Dorobek - Skrypty i preskrypty

 1. M.Miecielica, J.Wierzbowski - Materiały ceramiczne. Materiałoznaztwo specjalne. Oficyna Wydawnicza PW W-wa 1983 s. 130-151.
 2. M.Miecielica, J.Wierzbowski - Wpływ parametrów procesu technologicznego na właściwości ceramiki piezoelektrycznej. Technologia Sprzętu Elektronicznego. Oficyna Wydawnicza PW W-wa 1984 s. 55-72.
 3. M.Miecielica -Analiza wybranych metod szybkiego prototypowania. Instrukcja do zajęć KPI sem.III- proj.studia miedzywydziałowe Inż. Biomedycznej. IIPiB Warszawa 2007, stron 21. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej.
 4. M.Miecielica - Komputerowe wspomaganie wytwarzania Instrukcja do projektowania z KPI sem. III Studia miedzywydziałowe. Inż. Biomedycznej. IIPiB Warszawa 2008, stron 24. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej.
 5. M.Miecielica, M.Słoma - Komputerowe wspomaganie wytwarzania obwodów elektronicznych. Instrukcja do projektowania z KPI sem. III Studia miedzywydziałowe, . Inż. Biomedycznej. IIPiB Warszawa 2008, stron 15. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej.
 6. M.Miecielica - Analiza metod i urządzeń stosowanych w procesach szybkiego prototypowania. IMiIB 2009, str 67, Instrukcja do zajęć z KPI sem III, studia międzywydziałowe. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej.
 7. M.Miecielica, W.Wiśniewski - CAM w mechatronice. Instrukcja do zajęć z PTW sem. III , Program Rozwojowy PW Warszawa 2010, stron 106. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej na stronie www.miecielica.cba.pl.
 8. M.Miecielica, M.Słoma - Wspomagane komputerowo projektowanie inżynierskie. Program Rozwojowy PW 2010, str 79, Instrukcja do zajęć z KPI sem III, studia międzywydziałowe. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej na stronie www. miecielica.cba.pl.
 9. M.Miecielica, M.Słoma - CAD-CAM w elektronice. Instrukcja do projektowania z PTW sem. III j. IMiIB Warszawa 2011, stron 24. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej na stronie www. miecielica.cba.pl.
 10. M.Miecielica – Instrukcja do projektowania z PTW – Przykłady rozwiązania zadania projektowo-technologicznego za pomoca programu GTJ dla frezarki sterowanej numerycznie. IMiIB Warszawa 2012, stron 26. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej na stronie www.miecielica.cba.pl .
 11. M.Miecielica, J.Szałapak - Instrukcja do projektowania z PTW - Analiza wybranych metod szybkiego prototypowania. ImiIB Warszawa 2014, stron 25. Instrukcja dostępna w formie wydrukowanej jak i elektronicznej na stronie www. miecielica.cba.pl
Powrót do Dorobek

Rozwin Galeria Obrazek 1
Projekt i wykonanie: Sebastian Miecielica. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na stronie bez zgodny autora jest zabronione.

Strona Główna | Galeria | Do Góry